Czerwiec w Naszym Ośrodku

Ostatni miesiąc obfitował w wiele wydarzeń. Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka, urodziny Poli, Kacpra, Rafała, Antosia, Sebastiana, Mikołaja.

Epika z SOSW wzięła udział w wyjątkowym wydarzeniu – XVII Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Wielkie Święto Małego Człowieka” w Sokółce. Uczestniczyliśmy
w I Międzyszkolnym Turnieju Bowlingowym, w „Grze Miejskiej – Białystok w to się gra”.

Odwiedziliśmy Książnicę Podlaską im. Łukasza Górnickiego Filię Nr 9 w Białymstoku, Silvarium – park leśny w Poczopku, plażę miejską Dojlidy.

Odbyły się: Warsztaty kulinarne „Słodka Italia”, lekcja otwarta „Kolorowa przygoda w parku”, rozstrzygnięcie II edycji konkursu plastycznego „Jakie znasz zawody?”, cykliczne zajęcia kulinarne, spotkanie z pielęgniarką w ramach poznawania zawodów, podsumowanie akcji „Gorączka Złota PCK”, wernisaż wystawy zdjęć „Poza Perfekcją”,

Podsumowaliśmy kulinarną przygodę, w której brali udział nasi uczniowie oraz wychowankowie Ochotniczego Hufca Pracy. Impreza „Czytanie na polanie” podsumowała współpracę z wolontariuszami ze Szkoły Podstawowej nr 38 im. Wiesława Kazaneckiego
w Białymstoku.