Piknik pod chmurką za nami.

Było na nim wszystko, co potrzebne do udanej integracji: trochę ruchu, dużo śmiechu, odrobina zdrowej rywalizacji i sporo smakołyków. 🍪🍉🍓🍌🍎🍐

Podczas gier i zabaw integracyjnych nasi uczniowie udowodnili, że potrafią świetnie współpracować, dopingować się nawzajem,

a przy okazji doskonale się bawić. Niektórzy odkryli ukryte talenty sportowe – inni talent do degustowania pyszności, które przygotowali rodzice ❤️❤️❤️

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, pozytywną energię i mnóstwo uśmiechów.

Do zobaczenia na kolejnych wspólnych przygodach pod chmurką za rok. 🌤️🌞