Było na nim wszystko, co potrzebne do udanej integracji: trochę ruchu, dużo śmiechu, odrobina zdrowej rywalizacji i sporo smakołyków. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Podczas gier i zabaw integracyjnych nasi uczniowie udowodnili, że potrafią świetnie współpracować, dopingować się nawzajem,
a przy okazji doskonale się bawić. Niektórzy odkryli ukryte talenty sportowe – inni talent do degustowania pyszności, które przygotowali rodzice ![]()
![]()
![]()
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, pozytywną energię i mnóstwo uśmiechów.
Do zobaczenia na kolejnych wspólnych przygodach pod chmurką za rok. ![]()
![]()


















