A
logo SOSW Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
    Nauczyciele:
  • Brzozowska Monika
  • Bukowska - Bałakier Elżbieta
  • Chmielewska Barbara
  • Chodorowska Magdalena
  • Chorębiewska Barbara
  • Cwaliński Andrzej
  • Domanowska Renata
  • Dubiec Jolanta
  • Fiedziukiewicz Narcyza
  • Gawrylczyk Bartłomiej
  • Gawryluk Anna
  • Gil - Rynkiewicz Agnieszka
  • Gorczyca Katarzyna
  • Górska Agnieszka
  • Grądzka Grażyna
  • Gregorczuk Jacek
  • Grodzka Izabela Ewa
  • Grodecka Małgorzata
  • Grzebieniewska Diana
  • Grześ Izabela
  • Hryń Joanna
  • Hryń Kazimierz
  • Hryń Tomasz
  • Hryń Wojciech
  • Jakubowska Izolda
  • Kalinowska Agata
  • Karpowicz Marzanna
  • Kasperek Anna
  • Konopko Teresa
  • Kosior- Maleta Dorota
  • Kozińska Magdalena
  • Kozłowska Czesława
  • Kozłowska Małgorzata
  • Łupińska Ewa Agnieszka
  • Makiewicz Agnieszka
  • Makowska Urszula
  • Matejczyk Małgorzata
  • Minkiewicz Anna Monika
  • Misiukiewicz Erleta
  • Moniuszko Beata
  • Mozolewska Agata
  • Natusiewicz Kinga
  • Niegowski Tadeusz
  • Olszewski Przemysław
  • Ostrowski Marcin
  • Pliska Joanna
  • Puczyńska Barbara
  • Purta Jarosław
  • Rapiej Krystyna
  • Sacharewicz Edyta
  • Sanejko Anetta
  • Sawicka Magdalena
  • Siemieńczuk Agnieszka
  • Smorczewski Adrian
  • Sokolewicz Ewa
  • Stańko-Papiernik Joanna
  • Stasiewicz Agata
  • Sulewska Marta
  • Szczepańska – Łopuch Joanna
  • Szerenos Paweł
  • Szymańska Agnieszka
  • Świętońska Katarzyna
  • Tomaszewska Anna
  • Torka Agnieszka
  • Wolska - Białek Elżbieta
  • Wołkowycki Andrzej
  • Wołosz Krystyna
  • Wysokińska Grażyna
  • Żeszko –Majewska Anna
  • Żukowska Izabela
    Wychowawcy grup wychowawczych
  • Baluk Agnieszka
  • Bursa Jolanta
  • Gorczyca Katarzyna
  • Juchnicka Agnieszka
  • Kasprzyński Łukasz
  • Kopczuk Anna
  • Korotkiewicz Monika
  • Kozłowski Marcin
  • Kulesza Renata
  • Lewczuk Grażyna
  • Liżewska Renata
  • Molenda – Miernik Marta
  • Olszowski Tadeusz
  • Snarska Agnieszka
  • Szafara Waldemar
  • Szczygła Agnieszka
  • Wiśniewska Katarzyna
  • Wolski Andrzej
  • Wysokińska Grażyna
  • Zbiegień-Ciszyńska Julita
  • Zimnoch Magdalena
    Wychowawcy świetlicowi
  • Dubiec Mirosław
  • Halicki Dominik
  • Nowak Aleksandra