A
logo SOSW Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im.Waldemara Kikolskiego w Białymstoku
ROZSTRZYGNIĘCIE III KONKURSU PLASTYCZNEGO „Ruch to zdrowie!!!” – promocja sportu …

ROZSTRZYGNIĘCIE  III KONKURSU  PLASTYCZNEGO
„Ruch to zdrowie!!!” – promocja sportu …

 

        Dnia 18 listopada 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie III edycji Konkursu Plastycznego  - „Nasz Patron – Waldemar Kikolski - Ruch to zdrowie!!! – promocja sportu …”.

 Intencją  konkursu było zaprojektowanie plakatu promującego uprawianie rożnych dyscyplin sportowych.

Wpłynęło 45 prac poruszające umysł i cieszące oczy – ze szkół specjalnych, przedszkoli, szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi, ośrodków szkolno-wychowawczych oraz warsztatów terapii zajęciowych. Prace zostały wykonane przez niepełnosprawne dzieci, młodzież i dorosłych z różnych białostockich placówek.

    Jury w składzie: pani Dyrektor SOSW mgr Ewa Łupińska oraz nauczyciele SOSW: pani mgr Elżbieta Hac – Juźba, pani mgr Renata Domanowska i pani mgr Edyta Sacharewicz zadecydowały:

KATEGORIA „PRZEDSZKOLE”

MIEJSCE I

Kacper Gumieniak

Przedszkole  Niepubliczne Terapeutyczne „Mali Podróżnicy” w Białymstoku

Opiekun: Agnieszka Remiszewska

 

MIEJSCE II

Patryk Zieliński

Przedszkole  Niepubliczne Terapeutyczne „Mali Podróżnicy” w Białymstoku

Opiekun: Julita Zaniewska

 

MIEJSCE III

Oliver Wanczewski

Przedszkole  Niepubliczne Terapeutyczne „Mali Podróżnicy” w Białymstoku

Opiekun: Julita Zaniewska

 

WYRÓŻNIENIE

Agnieszka Maciejewska

Niepubliczne Przedszkole  Terapeutyczne „Przyjazny Domek” w Białymstoku

Opiekun: Hanna Daszowska

 

KATEGORIA „SZKOŁA”

 

MIEJSCE I

Diana Twarkowska

Publiczne Gimnazjum nr 14 w Białymstoku

Opiekun: Małgorzata Puczyńska

 

 

MIEJSCE II

Barbara Ostrowska 

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Białymstoku

Opiekun: Małgorzata Matejczyk

 

 

MIEJSCE III

Amelia Danilczuk

Zespół Szkół nr 11 w Białymstoku

Opiekun: Wiesława Kryńska

 

WYRÓŻNIENIE

Patrycja Szemborowska

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Białymstoku

Opiekun: Agnieszka Makiewicz

 

 

KATEGORIA „DOROŚLI”

 

MIEJSCE I

Magdalena Staciwa

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Białostockiej

Opiekun: Katarzyna Charkiewicz

 

 

MIEJSCE II

Monika Harasimczuk 

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Białymstoku

Opiekun: Kinga Wiśniowska

 

 

MIEJSCE III

Rafał Gabiński

Warsztat Terapii Zajęciowej Caritas Archidiecezji Białostockiej

Opiekun: Ewa Tarnowska - Arcimowicz

 

WYRÓŻNIENIE

Agnieszka Górska

Fundacja AC Warsztat Terapii Zajęciowej w Białymstoku

Opiekun:  Barbara Ciuchta

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Nagrody zostały ufundowane przez DECATHLON Białystok, Firmę "ŻALUZJE" Adam Halicki w Białymstoku, KOBA Internet Telewizja Telefon w Białymstoku, METAL-FACH Technika Grzewcza w Sokółce.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrego serca , którzy ufundowali nagrody w konkursie.

Serdecznie zapraszamy laureatów na uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Ruch to zdrowie!!! – promocja sportu …” 07 grudnia 2016 roku o godzinie 10.00 na uroczystość z okazji Święta Ośrodka w SOSW w Białymstoku.

 

Organizatorzy:

Renata Domanowska

Elżbieta Hac – Juźba

Joanna Jasiuk

Karolina Żyłkowska

 


 



konkursy

góra strony